Sharri Plast & Glass është themeluar në vitin 2001 në Buzez të Dragashit nën udhëheqjen e pronarëve “Vëllezërit Jusufi” me një kapacitet të vogel prodhimi dhe me një fuqi punëtore deri në 3 punetorë. Besimi i fituar tek klientët dhe puna e pa rreshtur në drejtim të përmbushjes së kërshërive të klientëve ndikoi edhe në zgjerimin e prodhimtarisë dhe fuqisë punëtore.

Revolution Slider Error: Slider with alias home-12 not found.
Maybe you mean: 'main-home'
Image thumbnail

This is the lorem ipsum main

Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula euripidis

Application

Our Skils

Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula euripidis, hinc partem ei est. Eos ei nisl graecis, vix aperiri consequat an. Eius lorem tincidunt vix at, vel pertinax sensibus id, error epicurei mea et. Mea facilisis urbanitas moderatius id. Vis ei rationibus definiebas, eu qui

Outstanding Support

Web Development

215
Completed interiors
312
Projects
573
Clients
106
Created Features

This is the lorem ipsum main slider

This is the lorem ipsum main slider

This is the lorem ipsum main slider

Portfolio

Our Latest Projects

Form Meets Function

Offices

All Types Of Projects

Offices

Up to the Minute Solutions

Offices

Conducting The Work

Offices
Meet us

Our Design Team

Annie Bullock

Founderpericl

Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in.

Erick R. Griffin

Founderpericl

Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in.

Federico J. Hickman

Founderpericl

Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in.

Journal

Read Our Latest News

    No posts were found.