Sharri Plast & Glass është themeluar në vitin 2001 në Buzez të Dragashit nën udhëheqjen e pronarëve “Vëllezërit Jusufi” me një kapacitet të vogel prodhimi dhe me një fuqi punëtore deri në 3 punetorë. Besimi i fituar tek klientët dhe puna e pa rreshtur në drejtim të përmbushjes së kërshërive të klientëve ndikoi edhe në zgjerimin e prodhimtarisë dhe fuqisë punëtore.

Our Services
Lorem ipsum dolor sit amet, nec ne officiis electram. Dolore nominati vim et.

Retina ready

Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula

Creative Elements

Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula

Easy-to-Use

Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula

Easy Import

Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula

This is the lorem ipsum main slider

This is the lorem ipsum main slider

This is the lorem ipsum main slider

Our prices

Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula euripidis, hinc partem ei est. Eos ei nisl graecis, vix aperiri consequat an. Eius lorem tincidunt vix at, vel pertinax sensibus id, error epicurei mea et. Mea facilisis urbanitas moderatius id. Vis ei rationibus definiebas, eu qui purto zril laoreet. Ex error omnium interpretaris pro, alia illum ea graecis, vix

Outstanding Support

Web Development

check out

Our prices

 • Basic

 • $ 19 / month
 • Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei.
 • Standard

 • $ 49 / month
 • Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei.
 • Advanced

 • $ 99 / month
 • Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei.
 • Premium

 • $ 199 / month
 • Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei.
application

Annie Bullock

Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula euripidis, hinc partem ei est. Eos ei nisl graecis, vix aperiri consequat an. Eius lorem tincidunt vix at, vel pertinax sensibus id, error epicurei mea et. Mea facilisis urbanitas moderatius id.