Mire se erdhet ne Sharri Plast & Glass
Punime Xhami per Banjo

Read more...
 
Kapaka te dritareve

Read more...
 
SEFA-laminat

Fasada Alumin-Xham

Read more...
 

Perpunim i XHamit

Read more...
 
Dyer me Panela Dekorativ

Read more...
 
Rreth nesh

Në këtë faqe në të ardhmen do të gjeni informacione të bollshme për ndërmarrjen tonësi dhe për prodhimet tona, Kualitetin do t’ua dëshmojmë me referencat të cilat na prezentojnë në vend dhe më gjerë

Perpunim termik i xhamit ne forma dhe dimenzione te ndryshme me ngjyra nga me te llojllojshmet.

Ne jemi nje ndermarrje me pervoje te gjate ne perpunimin e PVC, Aluminit dhe Xhamit.

 

 

 

Read more...
 

Visitors Counter

117640
TodayToday96
YesterdayYesterday125
This WeekThis Week96
This MonthThis Month4621
All DaysAll Days117640
Statistik created: 2016-09-26T09:19:31-04:00

Who's Online

We have 1 guest online

Gatalogs

Banner